sobota, 27 kwietnia 2024 02:23

Społecznik Roku 2019

2 grudnia 2020r. wyłoniono laureata konkursu organizowanego przez Radę Działalności Pożytku Publicznego Miasta Chełm. Tytuł Społecznika Roku 2019 otrzymał Jacek Bobruś.
Po lewej Pani Edyta Dąbska w żółtej sukience i czarnej maseczce. Po prawej Jacek Bobruś w granatowym garniturze i czarnej maseczce. Wymieniają uścisk dłoni i trzymają statuetkę.

Jesteśmy dumni, że w konkursie ogłoszonym przez Radę Działalności Pożytku Publicznego Miasta Chełm, jako laureat został wyłoniony prezes naszego Stowarzyszenia.

Oprócz statuetki Jacek Bobruś otrzymał nagrodę rzeczową, urządzenie do wykonywania m.in. ozdobnych elementów z papieru. Nagrodę przekazał na cele statutowe Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością i Ich przyjaciół "Zbyszko". Z urządzenia będą korzystać przede wszystkim Panie, które tworzą w naszej grupie rękodzielniczej. Napewno posłuży długo podczas warsztatów i innych zajęć wspomagających rehabilitację naszych członków.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Jackowi w pełni zasłużonego tytułu Społecznika Roku.